Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 31. 07. 2019   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Holky v Brně: Paintball v Ořechově NE 26.10.2008

23.9.2008 Tak jak už jste možná zaznamenaly na guestbooku HvB, chystá se paintball akce v Ořechově. Počasí nám zatím sice moc nepřeje, nicméně budeme vzývat a modlit se, aby se vylepšilo. Pokud se chcete dozvědět více, tak se podívejte sem.

Je třeba se přihlásit na e-mail Holek v Brně do 28. 9. 2008 a zaplatit zálohu 290 Kč, protože pak bude hřiště jenom naše a nebudeme muset je sdílet s nikým jiným, proto také je třeba zaplatit zálohu. Záloha se bude vybírat na fotbálku přístí týden a nebo ji bude možné poslat na účet 1619187133/0800 s uvedením jména platícího a počtu lidí, za které je záloha placena.


Kdy:
NE 26.10.2008 v 11:00 h (začátek) 

Kde: Ořechov, jede tam bus 510 ze zastávky Modřice, Olympie (Brno) v 10:14 h a výstupní zastávka je Ořechov, tábor

Sraz: v Ořechově na hřišti něco před začátkem

S sebou: Dobré boty, všecko ostatní jako kombinézu apod. dostanete tam

V ceně zálohy je Sada BASIC 290 Kč/den, poloautomatická zbraň Tippmann, vzduch. lahev, zásobník, maska,  rukavice, šátek a krční chránič a maskovací oděv. Pokud si donesete oděv vlastní je cena 240 Kč/den. Takže pokud zaplatíte zálohu, máte toto všecko v ceně, záloha je nevratná, pokud se přihlásíte a budete chtít svoji účast na této akci zrušit, pak za sebe budete muset najít náhradníka. Samozřejmě vemte kamarády a všecky lidi dobré vůle s sebou, nechceme omezovat skupinu, jen jsme si ten termín rezervovaly, aby nás tam nebylo zbytečně moc a potřebujeme na základ aspoň 20 lidí, protože po složení zálohy je hřiště jen naše. 

Více informací buď na e-mailu holky.brno[@]seznam.cz a informace o hřišti najdete zde.

Zdroj: Holky v Brně