Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


20.11.2008 Sdružení LOGOS Praha pořádá v neděli 2. 12. od 16:30 hodin besedu na důležité téma. Jsou jím v posledním období viditelně rostoucí projevy pravicového extremismu v ČR a možná ohrožení, které z tohoto trendu do budoucna plynou pro gay a lesbickou komunitu.

Úvodní slovo k tématu bude mít náš host, politolog Miroslav Mareš, přední český odborník na extrémně pravicovou část politické scény. Poté bude následovat moderovaná beseda. Měla by se zaměřit na pochopení příčin, z nichž se příklon části společnosti (ať už aktivní, nebo formou pasivní sympatie) k pravicovému extremismu rodí, faktorů, které podporují prorůstání negativního myšlení do dalších částí společnosti. Chtěli bychom besedovat co lze proti šíření pravicového extermismu dělat a jak nás, jako gay a lesbickou komunitu případně specificky ohrožuje a jak tomuto ohrožení čelit.

Setkání se uskuteční v budově Českobratrské církve evangelické při kostele U Jákobova žebříku, adresa U Školské zahrady 1, Praha 8 (cca 5 minut od stanice metra C Kobylisy, a to v neděli 2. prosince od 16:30 hodin (náboženská část začíná od 14:00 hodin, jako obvykle).

Link na pozvánku naleznete na webu Logosu.

Teším se na viděnou

Milan Kasimír
Logos Praha, o.s.