Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Bojujme za svá práva

26.11.2008 Jistě víte, že se v poslední době jedná o návrhu nového občanského zákoníku. Proto Vás žádáme, aby jste se aktivně zapojili a projevili tím názor, že Vám není lhostejné jak žijeme a že chceme bojovat za svá práva a vylepšovat svou situaci.

Šanci na zrovnoprávnění si nemůžeme nechat proklouznout mezi prsty naší nečinností a váháním. Spojme pro tentokrát náš osud s osudem návrhu na změnu občanského zákoníku a buďme aktivní.
Apelujeme na Vás i proto, že naši protivníci spojí síly vždy a efektivně a naší nečinnost používají proti nám.
 
Předejte alespoň návrh, který pro nás připravila Monika Benešová (i s celým zdůvodněním) nebo svůj vlastní rozbor a návrh svým poslankyním a poslancům.

Kontakty na své poslankyně a poslance nalezne ZDE, kde jsou rozděleni podle krajů. Výběrem příslušného kraje odkud pocházíte se dostanete na jmenný seznam poslankyň a poslanců. Když kliknete na určité jméno zobrazí se Vám fotografie a veškeré dostupné informace o konkrétní osobě jako jsou např. navrhované zákony, kontakty, strana atd.

Návrh Moniky Benešové je připraven k vytištění a můžete si jej stáhnout ZDE a přímo zaslat, nebo osobně předat (ta nejlepší varianta) s osobním vyjádřením své/svému poslankyni/poslanci. Také můžete zvolit variantu, že zašlete návrh se svým zdůvodněním na L2 my ho vytiskneme a hromadně předáme.

Pokud si o této problematice chcete popovídat, nebo se dozvědět více vstupte do kavárny.

Děkujeme že si pomáháme
team L2