Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


14.5.2009 Datum startu: Sobota 16.5.2009 v 10 hodin Místo registrace: Dům světla, Malého 3, Praha 8, Čas: 16.5. 2009 8:30-9:30, kde je možné se převléci a po závodě i osprchovat.

Doporučujeme e-mailovou předregistraci na alehr@seznam.cz do 14. 5., kde je třeba uvést jméno či přezdívku a věk. Na stejné adrese uvítáme i dobrovolníky o pořadatelskou službu.

Délka běhu a trasa: 6 250 m
Běží se v Praze od úpatí Vítkova pod Vojenským historickým ústavem nad Husitskou ulicí. Závod začíná poměrně strmým, 600 m dlouhým stoupáním na vrch Vítkov. Na kopec běžci vyběhnou u zadní stěny Památníku a vydají se po hřebenovce doprava směrem k Ohradě. Před klesáním na křižovatku na Ohradě pokračují rovně kolem hřiště až na most pro pěší přes tramvajovou trať. Cesta pokračuje dále stále rovně, kolem sídliště a hřiště dovede běžce až k Balkánu, kde ve stejnojmenné ulici bude kolem bloku otočka. Z ní se vrátí stejnou cestou zpět k Památníku, který oběhnou po levé straně do cíle.
Čas bude měřen stopkami. Po trati bude několik pořadatelů (hlavně na otočce a ve složitějších úsecích).
Časový limit závodu je 60 minut. Závod končí po doběhu posledního účastníka nebo po uplynutí časového limitu.

Kategorie: V případě minimální účasti tří závodníků bude vyhlášena i kategorie mladých veteránů (35+) J. Totéž platí pro případnou kategorii žen.

Startovné: 60 Kč, studenti 30 Kč, HIV pozitivní zdarma.

Účast: Kdokoli bez rozdílu pohlaví, jazyka, rasy, náboženství a sexuální orientace. Osoby mladší 18 let donesou písemný souhlas s podpisem zákonného zástupce a uvedením délky trati závodu. Každý účastník je zodpovědný za svůj zdravotní stav.