Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Učitelky a učitelé pomozte prosím!

15.2.2010 Příručka HOMOFOBIE v žákovských kolektivech je už v distribuci, ale na Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy chodí jen negativní maily, proto Vás tímto prosíme o pomoc.

Homofobní obtěžování a šikana na základních a středních školách - jak se projevuje a jak se proti ní bránit, to byl hlavní úkol autorů příručky HOMOFOBIE v žákovských kolektivech, kterými jsou Irena Smetáčková a Richard Braun.

Pokud jste učitelé, žáci, nebo snad jen zájemci o tuto literaturu (problematiku) cheme Vás požádat o pomoc a to v podobě zpětné vazby či sepsání krátkého mailu s pozitivní reakcí. Někdy opravdu stačí málo.
Na MŠMT chodí pouze negativní reakce, které ovlivňují postoj samotné Ministryně, pokud vidíte tuto příručku jako dobrý prostředek a pomoc při výuce, dejte nám prosím vědět na info@elnadruhou.cz nebo přímo napište na Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Informace pro veřejnost a stížnosti (i pochvaly)
PhDr. Ivanka Jurečková, CSc
tel. : +420 234 811 628 (do 16.15 hod.)
e-mail: ivanka.jureckova@msmt.cz  

Dejte nám prosím zpětnou vazbu! Pokud naleznete nějaké nedostatky či budete mít připomínky k  příručce HOMOFOBIE v žákovských kolektivech, tak nám je prosím sdělte na info@elnadruhou.cz  a my je za Vás předáme přímo autorům.

Vaše názory jsou pro nás velmi důležité a napomáhají nám zlepšovat naši budoucnost, moc Vám děkujeme.
L2