Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Fotosoutěž

13.1.2011 Organizátorky festivalu eLnadruhou se rozhodly znovu vyhlásit fotosoutěž, tentokrát půjde o rodinné foto. Je například Vaše rodina Vy a přítelkyně/přítel, Vy a domácí mazlík, nebo jste pár a máte domácí mazlíčky, nebo vychováváte syna či dceru?

Jakou rodinou se cítíte být je jen na Vás. Někdo žije sám a považuje za svou rodinu své přátele, nebo příbuzné, někdo má úzkou rodinu své rodiče a sourozence a naopak někdo jiný považuje za svou rodinu svého psa či kočku a pro někoho dalšího je rodina se spousty sestřenicemi a bratranci, někdo má jen tetu či strýce. Možností jak znázornit naši rodinu je mnoho. 

Tato Fotosoutěž má znázornit jak LGBTIQ komunita vnímá pojem rodina, co to pro nás znamená a jak je součástí každého z nás.

Jde o to vyfotit, napsat popisek a zaslat v elektronické podobě na info@elnadruhou.cz nebo zaslat poštou na CD na adresu sdružení eLnadruhou o. s., Čerpadlová 9, Praha 9, 190 00. Fotografie musí být v rozlišení 300 dpi při velikosti 100 %. Tzn. že pokud má být fotka přes celou A3, musí meřit jako A3 (297 x 420 mm / 300 dpi a raději o kousek větší, kvůli spadávce, zhruba 0,5 cm z každé strany, aby se to mohlo dobře ořezat při zachování formátu).

Uzávěrka je ve středu 13. dubna 2011.  Organizátorky vyberou 9 nejlepších fotografií, které se vytisknou na formát A3 a vystaví se v Café Therapy v rámci zahajovací vernisáže při příležitosti 7. ročníku eLnadruhou. Je to jedinečná příležitost jak veřejně ukázat svýma vlastníma očima svou rodinu. V průběhu festivalu bude probíhat hlasování o nejlepší fotografii, kterou zarámovanou předáme na zakončení festivalu přímo osobě která/ý nám foto zaslal/a.

Každá/ý z devíti vybraných fotografií získá vstupné na celý festival ZDARMA pro 2osoby + 1

Pro bližší informace si můžete napsat na info@elnadruhou.cz