Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 10. 2014   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


QTĚLO/DUŠE

24.2.2011 Tělo/duše se vysílá dnes v pořadu Q ve 22.50 hodin na ČT2.

Čeští medvědi tedy tzv. bears jakoby neexistovali. Jsou zalezlí ve svých norách a spí hlubokým zimním spánkem. Přesto se mezi nimi našel Jan Ungrman, který navázal na zaniklou skupinu Czech Bears, a založil CZ Medvědy. Jakým činnostem se tohle sdružení věnuje? Jsou medvědi vyčleněni z českého gay života? A jak se takový medvěd vůbec pozná? Podle těla anebo duše?

Že nelze být homosexuálem a zároveň křesťanem? Omyl! Ekumenické sdružení LOGOS ČR sdružuje právě homosexuály s darem víry. Jak LOGOS vznikl? Vychází mu rezervovaná církev vstříc? Směřuje lidstvo k ateizmu nebo naopak k obrodě víry?

She Mon zkoumá hranice své tělesnosti. Tělesnými modifikacemi přetváří sebe i druhé. Co si pod pojmem tělesné modifikace představit? Co lze zažít skrze prožitek bolesti? Jde o rituál anebo náboženství?

Viktorie Čermáková a Karel Steigerwald s Divadelním studiem Továrna připravili představení na Nové scéně Národního divadla podle kultovního románu Vladimira Sorokina Třicátá Marinina láska. Marina rozmělňuje své tělo i duši v devětadvaceti lesbických vztazích, ale v žádném z nich nenalézá lásku. Co je tou třicátou láskou?

A jako bonus se Daniel Nekonečný, zakladatel Královské vibrační skupiny a šiřitel nekonečných rozkoší, telepatickým mostem spojí s diváky Qéčka, aby společně odhalili tajemství, kterak dosáhnout harmonie duše a těla.