Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 10. 2014   aktualizace
Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Program festivalu eLnadruhou

4.4.2011 V sekci Festival, naleznete program 7. ročníku otevřeného lesbického festivalu eLnadruhou, který proběhne od 13. do 17. května v Praze.

Opět jsme se snažili pro Vás připravit program, tak aby se žádná z akcí nepřekrývala a bylo možné se na plno účastnit všeho. dobře si uvědomujeme, že ne všem se dá vyjít vstříc, ale snažíme se ze všech sil, aby si tam každá/každý našel kousek svého prostoru, kde by se setkal s novými lidmi a pobavil s přáteli.

V letošním roce se můžeme těšit na stabilní programy, jako jsou: Zahájení festivalu v Café Therapy, Turnaj ve stolním fotbale o Putovní pohár, Maja Párty, Sportovní odpoledne s dětským dnem, přednášky a workshopy a Zakončení festivalu v kině Atlas.

V součastné době hledáme vhodný prostor pro vypouštění lampiónů štěstí, které chystáme vypustit ke Dni proti Homofobii a budeme velmi rádi, když se účastní i jiná města. Pokud nemůžete přijet do Prahy na Otevřený lesbický festival eLnadruhou, tak se přidejte vypuštěním lampińů ve stejnou hodinu, tam kde právě budete.

Prosíme sledujte webové stránky a případné aktualizace.

Těšíme se na Vás!

Team L2