Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Poděkování

19.5.2011 Letošní 7. ročník eLnadruhou - Otevřený lesbický festival přežil i své přejmenování a je už za námi. Rádi bychom touto cestou poděkovali.

Prvotní poděkování patří těm, kteří nás finančně podpořili a věří v eLnadruhou a naši práci. Festival by se nemohl konat bez finanční podpory: SCWF, MČ Praha 1, MH tisk a Hl. města Praha. Děkujeme za finanční podporu.

Jsme velmi rádi, že můžeme spolupracovat s tolika báječnými lidmi a je tolik míst, kde může festival probíhat a proto náš velký dík patří: Café Therapy, Vagonu, kostelu u Salvátora, klubu Jampadampa a kinu Atlas

Velké poděkování patří lidem, bez kterých by 7. ročník festivalu neproběhl úspěšně a hladce a tak alespoň touto cestou děkujeme: Danče, Martinovi, Anče, Máce, Magdaleně, Markétě - foto, Kláře - sport a foto, Laďce - tenis, Georgovi - občerstvení, Yvonne - film, Anničce - grafika, Logosu Praha - Bohoslužba, Janisovi a Colourplanet, Norbertovi - zpěv, Veronice - hudba, zpěv a Andree C. za tiskový servis.

Samozřejmě patří velký dík návštěvnicím a návštěvníkům celého festivalu bez kterých by nevznikla tak hezká atmosféra a nikdy by se nám nepodařilo vytvořit, tak krásný prostor pro nové zážitky a seznámení.

Brzy přineseme výsledky Sportu a Turnaje ve stolním fotbale a doplníme zbylé informace. Fotografie ze 7. ročníku eLnadruhou - Otevřeného lesbického festivalu můžete již tradičně naleznout v sekci Fotogalerie.

Tereza Mikšaníková