Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Prague Pride je za námi!

15.8.2011 Jak mnozí víte od 10. - 14. srpna proběhla v Praze první Prague Pride, která se odehrávala na mnoha místech Prahy. Jednou z akcí byl i Sportovně dětský den pro rodiče s dětmi, které pořádalo naše sdružení eLnadruhou. Chceme organizátorům Prague Pride moc

organizování a uskutečnění nádherného festivalu tolerance, za překrásný průvod hrdosti, který se odehrál v sobotu 13. srpna za příjemného a teplého deště a dále pokračoval na Střeleckém ostrově v Praze 1, kde návštěvnice i návštěvníci mohli kromě Jarmarqu zažít mnoho zajímavého.

Děkujeme, že bylo Tereze Mikšaníkové umožněno hrdě nést hlavní banner Prague Pride po boku Janise Sidovského a Markéty Hronkové a že občanské sdružení eLnadruhou se stalo součástí tak krásné akce a mohlo přispět i do programu Sportovně dětským dnem, který byl v Riegrových sadech v neděli 14. srpna.

Chcete Prague Pride v roce 2012? Čtěte dál vzkaz od organizátorů Prague Pride.

Pokud chcete i vy přispět k tomu, aby Prague Pride 2012 byla ještě větší a barevnější, podpořte Pride finančně příspěvkem na veřejnou sbírku: 245340468/0300 (ctrl C, ctrl V do příkazu k úhradě) DÍKY!

Pokud chcete vystavit potvrzení o daru (dar si můžete pak odečíst z daní), uvěďte v komentáři příkazu k úhradě svoje jméno a pošlete jméno a adresu (případně název firmy, ič a sídlo) na mail katerina@praguepride.com