7.9.2011 Student PřF UK na katedře sociální geografie Michal Pitoňák nás v únoru požádal o pomoc při vzniku jeho diplomové práce, která je hotová a tak nám přináší její závěry. Všem respondentkám a respondentům děkujeme.
Vážení,
Po určitém čase se na Vás obracím s výsledky své práce, která se díky Vaší podpoře vydařila a dospěla do zdárného konce. V první polovině tohoto roku jsem se rozhodl zpracovat rozsáhlé dotazníkové šetření doplňující moji diplomovou práci zaměřenou na poměrně novou problematiku v sociální geografii a to konkrétně – queer geografii. Práce, jejíž název je Queer geografie Česka – Heteronormativita prostoru tak spatřila světlo světa a pokusila se i u nás v Česku otevřít specifickou tematiku týkající se prostoru a menšinových sexualit.
Nejen všem respondentům, ale i redaktorům webových stránek, které mi pomohli dotazník rozšířit, jsem slíbil, že je seznámím s výsledky a budou si moci moji výslednou práci stáhnout k přečtení. Dostávám tak svého slibu a zveřejňuji svoji novou webovou stránku, na které si mohou všichni zájemci nejen přečíst a stáhnout zkrácenou verzi diplomové práce, ve které seznamuji s nejdůležitějšími cíli a výsledky práce, ale přístupná je i celá diplomová práce ke stažení. Zkrácená verze samozřejmě, ale nemůže nahradit diplomovou práci. Věřím, že budou tak Vaše dotazy zodpovězeny.
Odkaz na stránku s výsledky je ZDE.
Ještě jednou všem velmi děkuji a přeji příjemné čtení.
Michal Pitoňák
Odkaz na výzvu o pomoc k výzkumu.