Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Evropský průzkum LGBT menšin

7.3.2012 Přinášíme Vám informace k průzkumu, který bude v budoucnu pro naši menšinu velmi významný a přínosný, proto si myslíme, že bude zajímat i Vás a zjistíte, že je důležité se ho účastnit.

Dobrý den,
dovolte mi vás požádat o spolupráci v souvislosti s evropským průzkumem sexuálních menšin, který bude probíhat na jaře tohoto roku. Cílem průzkumu je získat informace a data o diskriminaci LGBT menšiny, tedy gayů, leseb, bisexuálních a transgender osob a využít je pro tvorbu legislativy a politik na úrovni Evropské unie a jejích členských států. Výsledky průzkumu tak budou využívat nejen politici a zákonodárci, ale i nevládní a zájmové organizace, jako cenný zdroj poznatků o situaci LGBT menšiny, které budou moci využít pro svoji argumentaci.

Průzkum je realizovaný pro Agenturu Evropské unie pro základní práva a po odborné stránce jej zajišťuje Ilga-EUROPE. Samotným sběrem dat je pověřen Gallup EUROPE. Podrobnější informace o průzkumu lze nalézt ZDE.
Průzkum bude probíhat pouze formou online dotazníků, které budou k dispozici na internetových stránkách zvláště vytvořených pro účely průzkumu (stránky budou spuštěny v polovině března). Prosím sledujte naši webovou stránku.

Děkujeme, že nám i sobě pomáháte.