Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Program Otevřeného lesbického festivalu eLnadruhou

17.4.2012 Je přesně měsíc do zahájení Otevřeného lesbického festivalu eLnadruhou a také nejvyšší čas představit Vám program který odstartuje tradičně v Café Therapy 17. května 2012.

Na festivalu se setkáte s českou lesbickou scénou, ale i tou zahraniční, která pochází z Itálie, Argentiny, Peru a Německa, více o autorkách a vystupujících naleznete v sekci Účinkující.

Festival zahájíme prodejní výstavou české autorky fotografíí Merlin, která Vás svými fotografiemi zasáhne především po lidské stránce. Merlin byla vůbec první autorkou, která vystavovala v rámci festivalu eLnadruhou už v roce 2005.

V pátek Vás čeká především L2 Prague Pride Night, která se celá bude odehrávat v největším pražském LGBTIQ podniku ON club na Vinohradské třídě, Praha 2. Těšte se na našlapaný skotsko-irský rock v podání hudební skupiny CLAYMORE, která přivede irské tanečnice, na německou písničkářku s českými kořeny Nadju Williams a tradičně si budete moci zahrát Turnaj ve stolním fotbale.

Našlapaná sobota, ale tak aby každý stihl všechno.
Začínáme pozvolna Koncertem v kostele pod vedením V. Ptáčkové + Logos, podrobnější skladby, které se budou hrát s dětským sborem naleznete zde na webu v sekci Účinkující.
Dále se budete moci těšit na Hamburský blok v krásném Q Café na Praze 1, kde se budete moci potkat s hambuskými aktivistkami a umělkyněmi z Argentiny, Peru a Německa. A jako poslední třešínkou sobotního večera jsme si pro Vás letos nachystali jedinečnou show z Říma EYES WILD DRAG a tradiční MAJA párty sečtyřmi DJ´s opět v Clubu ON.

Něděle jak už víte a znáte patří jen a jen sportu a dětem, takže těšíme se na Vás od 17. května 2012

Team L2, Máca, Tonda, Annička, Martin, Klára, Pavla a Tereza.