Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Festivalové párty v ON Clubu

11.5.2012 Nenechte si ujít exkluzivní párty, které se konají v rámci Otevřeného lesbického festivalu eLnadruhou a to pouze jeden krát ročně. Páteční L2 Prague Pride Night a v sobotu Maja párty v úplně novém kabátě.

eLnadruhou spojilo své síly s Clubem ON ve Vinohradské ulici a Prague Pride, aby pro Vás připravilo jedinečný zážitek s nezapomenutelnou atmosférou. Není to žádná L2 Prague Prid Nightobyčejná párty na kterou si můžete zajít každý měsíc, nebo příští týden. Pravidelné párty jsou fajn a přes rok nás baví, potkáváme známé, přátelé a sem tam zavítá někdo nový. Otevřený lesbický festival eLnadruhou je pouze jeden a nabízí výjimečnost v atmosféře, programu a hlavně kumulaci lidí. Pro mnoho z Vás je to "L" událost roku, kde někdo objeví svou lásku, nové přátele, jiní se jen pobaví a jdou dál. Pro každého je dost místa.

V pátek Vás čeká živá hudba, Turnaj ve stolním fotbale, dvě patra s DJ´s a když přijdete včas možná budete Maja party v novém kabátěmít i štěstí se potkat s Gabrielou Partyšovou, která je naší akci nakloněná a přijde Vás osobně pozdravit.
Sobota bude patřit Římu a jedinečné show Eyes Wild Drag, Naděžda Krupská a Maja párty opět ve dvou patrech se čtyřmi Dj´s.

Vyplatí se dorazit včas oba dva dny! Ti z Vás co přijdou do 22.00 hodin obdrží poukaz na epilaci v hodnotě 1.000Kč, sami si zvolíte, zda navštívíte salon v Praze, nebo Brně.