Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 31. 07. 2019   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Výzva na podporu do Kyjeva

14.8.2012 Momentálně sestavujeme reprezentační ženský fotbalový tým, který v případě sehnání finančních prostředků pojede v září 2012 reprezentovat ženský malý fotbal a lesbickou komunitu na Ukrajinu do Kyjeva.

Obracíme se i na Vás příznivkyně a příznivce eLnadruhou, ale i ostatní kteří fandí a podporují LGBTIQ komunitu, nebo malý fotbal.

Na Ukrajinu je to opravdu hodně daleko, ale citíme, že je to velký počin, jak pro naši komunitu, tak i pro komunitu na Ukrajině. Cítit podporu, bezpečí a sílu je velmi důležité pro rozvoj a svobodu LGBTIQ komunity na Ukrajině, ale i u nás, proto v ČR pořádáme např.  pochody hrdosti a festivaly.

Momentálně máme zajištěno 1.000 eur, ale stále nám velká část schází (2.000eur), proto pokud nám můžete na cestu, reprezentační dresy a ubytování v Kyjevě pro osmi až deseti člený lesbický fotbalový tým přispět, zašlete prosím jakýkoliv finanční obnos na účet občanského sdružení eLnadruhou, který je veden u České spořitelny 222707319/0800, pro lepší identifikaci prosím uveďte VS 0085725462.

O průběhu získávání finanční podpory Vás budeme informovat zde na stránkách, tak jako o výběru dresů a o dalších podrobnostech a plánech cesty na Ukrajinu.