Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Přihláška na WORKSHOP pro LGBTIQ aktivisty - počet míst omezen!

24.4.2009 V rámci festivalu eLnadruhou Vás zveme na dvoudenní seminář zaměřený na základní pravidla fungující neziskové organizace, její vnější strukturu a komunikaci, práce se členy a dobrovolníky apod.

Vážené aktivistky, vážení aktivisté a přátelé,
 
rádi bychom touto cestou pozvali Vaši organizaci na Seminář/Workshop pořádaný v rámci eLnadruhou - NEJEN lesbického kulturního festivalu, jehož 15. ročník se uskuteční ve dnech 20.–26. května 2009 v Praze.
 
Jde o pracovní setkání zástupkyň a zástupců neziskových organizací bojujících za práva českých a slovenských LGBTIQ lidí.
 
Workshop bude rozdělen do dvou částí a bude probíhat souběžně s hlavním programem festivalu ve dnech 22. - 23. května 2009. Pořadatelem obou akcí, které se konají s finanční podporou grantového fondu Global Fund for Women nadace Slovak-Czech Women's Fund, je pražské občanské sdružení eLnadruhou, o. s. (www.elnadruhou.cz).
Cílem dvoudenního semináře bude:
 
- zaměření na základní pravidla fungující neziskové organizace
- její vnější i vnitřní strukturu a komunikaci
- práce se členy a dobrovolníky apod.
 
Východiskem pro diskuzi bude:
 
- jasná definice cílů
- organizace a potřeby pro její praxi
 
Konkretní témata vyplynou z diskuze s účastníky, formou práce bude zejména otevřený workshop. Zejména navázání dlouhodobé práce se školiteli a upřesnění potřeb pro další vzdělávání LGBTIQ aktivistů či příznivců.

 !!! POČET ÚČASTNÍKŮ/ÚČASTNIC JE OMEZEN !!! - maximálně 20 - 25 lidí
 
Proto záleží na rychlém přihlášení (upřednostňováni budou aktivisté) s tím, že pořadatel akce je schopen přispět či plně hradit dopravu, případně zajistit ubytování v prostorách školy (karimatka, spacák).
 
V případě zájmu prosím zašlete PŘIHLÁŠKU (ke stažení ZDE, v případě nefunkčnosti odkazu si o přihlášku napište na adresu info@elnadruhou.cz ) se jmény a kontaktem alespoň na jednoho/jednu z účastníků/účastnic, a to buď na:
 
-       e-mailovou adresu info@elnadruhou.cz (do předmětu prosím uveďte "Workshop"),
-       případně poštou na adresu: eLnadruhou, o. s., Čerpadlová 9, 190 00 Praha 9 nejpozději do 11. května 2009
SE VŠEMI  Z VÁS SE BUDEME TĚŠIT NA VIDĚNOU!