Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund Global Fund for Women

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Přihlašte se na seminář

20.5.2009 Stále máte možnost se přihlásit na seminář, který proběhne v rámci eLnadruhou - NEJEN lesbického kulturního festivalu ve dnech 22. - 23. 5. 2009.

Dvoudenní seminář bude zaměřen na základní pravidla fungující neziskové organizace, její vnější i vnitřní strukturu a komunikaci, práce se členy a dobrovolníky apod. Východiskem pro diskuzi bude jasná definice cílů organizace a potřeby pro její praxi - konkrétní témata vyplynou s diskuze s účastníky, formou práce bude zejména otevřený workshop.

Přihláška ke stažení

Lektor MUDr. Jiří Ježek, ředitel o.s. AGNES, Praha

Po absolvování studia na FHS UK (dnešní 3. lékařská fakulta) v Praze v roce 1989 působil na této fakultě jako odborný asistent na Katedře psychologie, dětí a dorostu. Od r. 1992 vyučoval filosofii a etiku na dalších humanitně zaměřených fakultách UK (Lékařská fakulta, Farmaceutická fakulta, Fakulta humanitních studií), letech 1994-1999 působil jako interní učitel na Vyšší odborné škole publicistiky v Praze. Od roku 1999 dodnes pracuje v občanském sdružení AGNES jako ředitel organizace a odborný garant vzdělávacích programů. (AGNES je občanské sdružení, které se již 10 let věnuje vzdělávání pracovníků neziskových organizací).
Ve své současné přednáškové činnosti se zaměřuje na problematiku občanské společnosti, etiky v neziskovém sektoru, managementu organizace, projektovému řízení a otázkám spojeným s PR a sociálním marketingem. Na Fakultě sociálních věd UK přednáší externě předmět „Marketing pro neziskové organizace“.
Od roku 1992 provozuje zároveň soukromé nakladatelství JEŽEK, které se věnuje filosofii, etice, literární vědě, publicistice, okrajově též poezii a tvorbě pro děti.