Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Global Fund for Women Navštivte nás na Facebooku Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


Čtvrtek je opravdu bohatý

21.5.2009 Včerejší zahájení proběhlo úspěšně i přes předčasné ukončení Femaleafrobeat, ale teď tu máme už první den festivalu a ten nabízí bohatý a zajímavý program.

Ti z Vás co mají nějaké předsudky, nebo věří že blondýny jsou hloupé, nebo jste se nikdy nesetkali s gayem, tak rozhodně nezapomeňte navštívit dnes od 15.00 hodin Café Therapy, kde si budete moci potkat s Živou knihovnou a vybrat si z katalogu Živých knih. Ať jste student/ka, pracující, či nezaměstnaní tak přátelský rozhovor s Živou knihou Vás rozhodně obohatí.

Café Therapy čtvrtek 21. 5. od 15.00 - 19.00hodin.

Dále ve čtvrtek můžete navštívit přednášku ve Francouzském istitutu, kde bude přednášet Frédéric C. MARTEL. Předná ška začíná v 15.00 - 17.00 hodin "Kulturní války, umění, homosexualita a politika".
Více naleznete v sekci účinkující, nebo v programu festivalu.

Další přednáška, kterou můžete stihnout je v Goethe - Institutu od 17.30 - 18.30 Heteronormativita a kultura moderny, přednášející je Dr. Waltraud Ernst 

Obě přednášky jsou TLUMOČENY

A to stále není konec, ještě Vás dnes čeká 1. Bohoslužba sloužená přímo pro LGBTIQ komunitu v evangelickém kostele Sv. Salvátora v ulici Salvátorská na Praze 1, kde bude chvilka poezie a vystoupí místní pěvecký sbor. Nemusíte být věřící aby jste se zúčastnili Bohoslužby, můžete jen obdivovat krásu a nasávat atmosféru kostela a svou účastí podpořit dobrou věc.

Setkáme se v 18.45 hodin v kostele.

Na závěr se půjdem projít a zastavíme se v Modrém pokiji Jaroslava Ježka.