Proudem
home O nás Stanovy Kontakty Diskuse Rozdílné Rytmy 13. 01. 2020   aktualizace
Podpořili nás

Navštivte nás na Facebooku Global Fund for Women Slovak - Czech Women´s Fund

Partneři

iGirls.cz Color Planet


SeznamQa

20.1.2011 Šest z deseti nezadaných lidí se v dnešní době seznamuje pomocí internetu. Vztahová specialistka dr. Leona Vranná nás proto seznámí se statickými čísly týkající se fenoménu internetového seznamování v pořadu Q, které vysílá 20. 1. 2011 v 22.50 na ČT2.

Fenomén iboys.cz

Uživatelé Pankacz, Zeezee, Sordo a Karekk mluví otevřeně o svých profilech na seznamovacím portálu iboys.cz . Co čekat od seznámení v anonymních vodách internetu? Odlidšťuje nás internet nebo nám naopak usnadňuje komunikaci i mezilidské setkávání. Co zaručeně nepsat na profil a fotky jakých částí těla na iboys naopak zavěsit? A co láska?
Účinkující: Radim Špaček, Matěj Samec, Daniel Novotný, Lumír Košař

Od sebe, k sobě

Internetový bloger Jan Folný přišel o svou lásku, odjel do Irska a zjistil tam, že je na kluky. Jeho blog storyofbiboy.sblog.cz měl u čtenářů takový úspěch, že se jej vydavatelství LePress rozhodlo vydat knižně. Co vedlo autora k veřejné prezentaci svého citového i sexuálního života? Co všechno je v knize realita a co už fikce? A jak se autor seznamuje s kluky po vydání knihy?
Účinkující: Jan Folný

Vše o mé matce

Městská divadla pražská přišla se zajímavým projektem. Na vyhrazená představení zve nezadané gaye a lesby, aby se zde během představení seznámili. Jak obstálo první takovéto setkání a kdy se chystá další?

V MDP, konkrétně v divadle ABC, je na repertoáru i představení na motivy kultovního filmu režiséra Pedra Almodóvara Vše o mé matce. Herce Vladimíra Marka, představitele shemale Agrado, jsme se ptali na jeho zkušenosti s rolemi žen, které za svůj život několikrát ztvárňoval. Proč vlastně hrát filmové scénáře na divadle? A jaká je Agrado v jeho podání?
Účinkující: Eva Römerová, Kristina Meixnerová, Vladimír Marek

Život je boy

Pavel Buňata vydal sbírku básní s názvem Život je boy. Proč dlouho váhal s vydáním? Pro koho básničky psal? A jak vidí svou literární budoucnost?
Účinkující: Pavel Buňata